Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používáním.

Souhlasím
FlatCat Spin
fc-touchhybrid-bronze-02-scaled-2
fc-touchhybrid-brushed-02-scaled-2
fc-touchhybrid-green-02-scaled-2
fc-touchhybrid-orange-02-scaled-2
fc-touchhybrid-red-02-scaled-2
fc-touchhybrid-rose-02-scaled-2
fc-touchhybrid-silver-02-scaled-2
flatcat-touchhybrid-black-02-1536x1263-2
griff-2
wheel-2
battery-2
fc-frame
fc-hightadjustment-01-scaled-2

FlatCat Spin

Doporučená cena: 2299 €

Zabalit, vzít do ruky a vpřed. Převezměte kontrolu nad svým zážitkem z golfu. Spin, vybavený jednoduchým otočným ovládacím systémem, je skvělou alternativou k převodovce díky nové technologii motoru, skládací baterii a inteligentním asistenčním systémům. Spin je vhodný pro golfisty, kteří se zaměřují na nejnovější technologie, ale přesto ocení klasický regulátor rychlosti.

OTOČNÉ OVLÁDÁNÍ – NADČASOVÉ A JEDNODUCHÉ
Díky plynulému regulátoru rychlosti a vypínači s funkcí paměti lze požadovanou rychlost udržovat stisknutím tlačítka. Pomocí ovládacích tlačítek lze navíc aktivovat asistenta vzdálenosti.

KOLO – JE VÍCE NEŽ KULATÉ.
Nově vyvinutá technologie motoru je bezkomutátorová a nevyžaduje převod. To vytváří efektivní, energeticky úsporný pohon s minimálními vibracemi a hlukem při chodu. Robustní a bezúdržbová pohonná jednotka je neviditelně zabudována přímo do dvou zadních kol. Energie tak působí přímo v místě spotřeby. Výsledek: vysoká jízdní dynamika, efektivní výkon a jedinečný komfort.

BATERIE – JEDNODUŠE SLOŽTE S SEBOU
Pro ještě rychlejší a snazší skládání se baterie jednoduše složí spolu s otočením. Jednoduše jej zacvakněte do držáku baterie a máte hotovo. Žádné jednotlivé části a žádné kabely nepřekáží. Takto se náš 3sekundový násobný slib stává každodenním potěšením.

RUKOJEŤ EASY-FIX
Výškově nastavitelná rukojeť se optimálně přizpůsobí individuální velikosti těla. Celá řídicí jednotka se automaticky zafixuje pomocí držáku Easy-Click a lze ji stejně snadno opět sejmout.

UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK Bagu
Podpěra bagu je kompatibilní se všemi běžnými bagy na vozíky a stojany. Budoucí nositelé Ex-Bag tak mohou přejít na praktický vozík, aniž by museli měnit své vybavení. S volitelným prodloužením držáku na tašky je prostor také pro obzvláště objemné bagy.

RÁM ALU / GRP
Všechny Flat Cats vozíky jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, plastu vyztuženého skelnými vlákny a kovových kuličkových ložisek. Komponenty jsou zasunuty a spojeny nerezovými šrouby. Veškerá technologie je instalována neviditelně a chráněna v krytu. Vznikne tak stabilní vozík s nejnižší hmotností a atraktivním vzhledem.