Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používáním.

Souhlasím
FlatCat Push
fc-push-blue-02-scaled
fc-push-brsuhed-02-scaled
fc-push-green-02-scaled
fc-push-o-rose-scaled
fc-push-o-titan-scaled
fc-push-orange-02-scaled
fc-push-red-02-scaled
fc-frame-3
fc-bagholder-03-3
fc-hightadjustment-01-scaled-3

FlatCat Push

Doporučená cena: 549 €

Push
Malý a dobrý. Tato slova asi nejlépe vystihují Flat Cat Push. Díky inovativní technice skládání lze vozík složit během několika sekund na extrémně malý a extrémně plochý. Bez jakékoliv demontáže. I u tohoto modelu rukojeť Easy-Fix ​​zajišťuje dokonalé přizpůsobení velikosti těla a držák tašky umožňuje pevné místo na vozíku jak běžným taškám na vozík, tak taškám na stojan. Vysoce kvalitní materiály dělají z ručního vozíku mimořádně oblíbený kvalitní produkt.

RUKOJEŤ SNADNÉ UPEVNĚNÍ
Výškově nastavitelná rukojeť se optimálně přizpůsobí individuální velikosti těla. Celá jednotka je automaticky upevněna pomocí držáku Easy-Click a lze ji stejně snadno znovu odpojit.

UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK Bagu
Podpěra bagu je kompatibilní se všemi běžnými bagy na vozíky a stojany. Budoucí nositelé Ex-Bag tak mohou přejít na praktický vozík, aniž by museli měnit své vybavení. S volitelným prodloužením držáku na tašky je prostor také pro obzvláště objemné bagy.

RÁM ALU / GRP
Všechny Flat Cats vozíky jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, plastu vyztuženého skelnými vlákny a kovových kuličkových ložisek. Komponenty jsou zasunuty a spojeny nerezovými šrouby. Veškerá technologie je instalována neviditelně a chráněna v krytu. Vznikne tak stabilní vozík s nejnižší hmotností a atraktivním vzhledem.