Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používáním.

Souhlasím
FlatCat Gear
fc-gear-blue-02-scaled
fc-gear-bronze-02-scaled
fc-gear-brushed-02-scaled
fc-gear-green-02-scaled
fc-gear-o-rose-scaled
fc-gear-orange-02-scaled
fc-gear-red-02-scaled
fc-gear-silver02-1
fc-handle-gear-scaled
fc-hightadjustment-01-scaled-3
fc-wheel-back-2
fc-bagholder-03-3
fc-battery-life-geartouch-03-2
fc-frame-3

FlatCat Gear

Doporučená cena: 2299 €

Gear
Neplýtvejte svou silou na tahání golfového vybavení. Soustřeďte se na hru! O zbytek se postará převodovka. 100% elektrický pohon, 100% výkon, 100% Flat Cat. Díky inteligentní asistenci na dálku je Flat Cat classic vždy o krok napřed.
Parkovací a brzdový asistent vám ještě více usnadní golfové zážitky. Obzvláště výkonná "horská koza" může být ovládána rukojetí ovladače a udržuje požadovanou rychlost stisknutím tlačítka. Dopřejte mu maximálně 6 hodin nabíjení, pak je vždy k dispozici, když chcete získat maximální výkon.

OVLÁDÁNÍ – KLASICKÉ A FUNKČNÍ
Díky plynulému regulátoru rychlosti a vypínači s funkcí paměti lze požadovanou rychlost udržovat stisknutím tlačítka. Asistent vzdálenosti lze aktivovat také pomocí ovládacích tlačítek.

DC – PŘENOS – VÝKONNÝ A ROBUSTNÍ
Stejnosměrný převodový pohon poskytuje optimální točivý moment s perfektním výkonem. Díky tomu je Flat Cat Gear extrémně výkoný golfový vozík. Robustní a bezúdržbová pohonná jednotka je neviditelně instalována přímo na dvou zadních kolech. Energie tak působí přímo v místě spotřeby. Výsledek: silný pohon, dobrá přeměna síly a skvělé stoupání.

BATERIE – SPOLEHLIVÉ A NEKOMPROMISNÍ
S lithium-železo fosfátovou baterií neděláme žádné kompromisy. Tento akumulátor energie zaujme svou dlouhou životností a výkonem. Nebezpečí výbuchu nebo požáru? v žádném případě. Baterie Gear je samozřejmě zcela jiskrově bezpečná. Jak je pro Flat Cat typické, i zde je na prvním místě ekologická stopa, a proto je baterie téměř 100% recyklovatelná. Dlouhá životnost, vysoký výkon, vysoká bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí – tyto jedinečné prodejní přednosti charakterizují spolehlivý zdroj energie.

RUKOJEŤ SNADNÉ UPEVNĚNÍ
Výškově nastavitelná rukojeť se optimálně přizpůsobí individuální velikosti těla. Celá jednotka je automaticky upevněna pomocí držáku Easy-Click a lze ji stejně snadno znovu odpojit.

UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK Bagu
Podpěra bagu je kompatibilní se všemi běžnými bagy na vozíky a stojany. Budoucí nositelé Ex-Bag tak mohou přejít na praktický vozík, aniž by museli měnit své vybavení. S volitelným prodloužením držáku na tašky je prostor také pro obzvláště objemné bagy.

RÁM ALU / GRP
Všechny Flat Cats vozíky jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, plastu vyztuženého skelnými vlákny a kovových kuličkových ložisek. Komponenty jsou zasunuty a spojeny nerezovými šrouby. Veškerá technologie je instalována neviditelně a chráněna v krytu. Vznikne tak stabilní vozík s nejnižší hmotností a atraktivním vzhledem.