Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používáním.

Souhlasím
Touch Hybrid FlatCat
fc-touchhybrid-blue-02-scaled
fc-touchhybrid-bronze-02-scaled
fc-touchhybrid-brushed-02-scaled
fc-touchhybrid-green-02-scaled
fc-touchhybrid-orange-02-scaled
fc-touchhybrid-red-02-scaled
fc-touchhybrid-rose-02-scaled
fc-touchhybrid-silver-02-scaled
griff
fc-bagholder-03-2
wheel
fc-frame
fc-hightadjustment-01-scaled-2
battery

Touch Hybrid FlatCat

Doporučená cena: 2499 €

Nemusíte se rozhodovat zda ovládání enkodérem nebo senzorem v madlu. 
Touch Hybrid má jak senzorový grip, tak klasický otočný ovládací systém. Díky dvoudílnému ovládání, nejnovější technologii motoru a skládací baterii, která se zaklapne, máte vše v jednom. Méně myslet, více hrát.

OTOČNÉ OVLÁDÁNÍ – ZNOVU OBJEVTE ZNÁMÉ
Díky plynulému regulátoru rychlosti a vypínači s funkcí paměti lze požadovanou rychlost udržovat stisknutím tlačítka. Asistent vzdálenosti lze aktivovat také pomocí ovládacích tlačítek.

DOTEK – DOTEK POVOLEN
S novou dotykovou rukojetí se Flat Cats začnou pohybovat lehkým dotykem. Dotkněte se a jděte: je to tak snadné. A díky inthttps://www.flatcat.net/trolley/touch-hybrid/eligentním senzorům se automatická regulace rychlosti plynule přizpůsobuje požadované rychlosti

KOLO – ZNOVU VYNÁLEZENO.
Nově vyvinutá technologie motoru je bezkomutátorová a nevyžaduje převod. To vytváří efektivní, energeticky úsporný pohon s minimálními vibracemi a hlukem při chodu. Robustní a bezúdržbová pohonná jednotka je neviditelně zabudována přímo do dvou zadních kol. Energie tak působí přímo v místě spotřeby. Výsledek: vysoká jízdní dynamika, efektivní výkon a jedinečný komfort.

BATERIE – TYPICKY FLAT CAT
Aby bylo možné vozíky ještě snáze složit, lze složit i baterii. Jednoduše jej zacvakněte do držáku baterie a máte hotovo. Žádné samostatné díly, žádný kabel a snadné skladování. Tímto způsobem je dokonale dodržen náš slib, že budeme schopni vozík složit za 3 sekundy.

RUKOJEŤ SNADNÉ UPEVNĚNÍ
Výškově nastavitelná rukojeť se optimálně přizpůsobí velikosti těla. Celá řídicí jednotka se automaticky zafixuje pomocí držáku Easy-Click a lze ji stejně snadno opět sejmout.

UNIVERZÁLNÍ DRŽÁK BAGU
Podpěra bagu je kompatibilní se všemi běžnými bagy na vozíky a nosící bagy. Nosiči bagů mohou konečně přejít na vozík, aniž by měnili své vybavení. S volitelným prodloužením držáku na tašky je prostor také pro obzvláště objemné tašky.

RÁM ALU / GRP
Všechny Flat Cats jsou vyrobeny z eloxovaného hliníku, plastu vyztuženého skelnými vlákny a kovových kuličkových ložisek. Komponenty jsou zasunuty a spojeny nerezovými šrouby. Veškerá technologie je instalována neviditelně a chráněna v krytu. Vznikne tak stabilní vozík s nejnižší hmotností a atraktivním vzhledem.

 

https://www.flatcat.net/trolley/touch-hybrid/