Tato stránka používá soubory cookies. Používáním této stránky, bez vypnutí cookies ve Vašich nastaveních prohlížeče, souhlasíte s jejich používáním.

Souhlasím
Ahead Flatcat
fc-ahead-blue-02-scaled
fc-ahead-bronze-02-scaled
fc-ahead-brushed-02-scaled
fc-ahead-green-02-scaled
fc-ahead-handle-01
fc-ahead-handle-03-1536x796
fc-ahead-orange-02-scaled
fc-ahead-red-02-scaled
fc-ahead-remotecontrol-scaled
fc-ahead-rose-02-scaled
fc-bagholder-03
fc-battery-life-geartouch-03
fc-frame
fc-hightadjustment-01-scaled
fc-wheel-back

Ahead Flatcat

Doporučená cena: 2599 €

Flat Cat Ahead nejen předběhl dobu, ale i vy jako uživatel.

Ahead se ovládá bezdotykovým senzorem a přizpůsobuje se rychlosti vaší chůze – zcela intuitivně a bezkontaktně.
Alternativně můžete použít dálkové ovládání k řízení Flat Cat Ahead na vzdálenost až 50 metrů nebo jej nechat následovat. K dispozici je samozřejmě i klasický otočný ovladač, jak jej znáte z běžných elektrických vozíků.
Věnujte plnou pozornost vaší golfové hře a ne vybavení. Inovativní a funkční - prostě Flat Cat.

SNÍMAČ BLÍZKOSTI – JE TO NĚJAKÉ KOUZLO
Senzor přiblížení reaguje na vaše tělo. V úhlu 2° a vzdálenosti mezi 15 a 50 cm udržuje vždy stejnou vzdálenost mezi sebou a vámi a plynule se přizpůsobuje rychlosti vaší chůze. Nemusíte mít ruku na rukojeti ani ovládat ovladač. I když jde z kopce, udržuje si odstup. Funkci dopředu lze samozřejmě vypnout a vozík lze ovládat konvenčně pomocí obvyklého otočného ovladače.

DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ - přivolej si vozík
Dálkové ovládání Ahead je funkce prodloužené vzdálenosti, se kterou můžete nechat svůj vozík jet před sebou až 50 metrů, například na další odpaliště, nebo jej dohnat. Dálkové ovládání ovládáte pouze jedním tlačítkem.

PŘIPOJENÍ USB – ZAŘÍZENÍ MYŠLENÉ na budoucnost
Nyní váš vozík nabíjí vaše zařízení přes USB. Od nynějška máte na cestách vždy s sebou napájecí zdroj pro svůj mobilní telefon nebo GPS zařízení. Užitečným doplňkem je náš nově vyvinutý Caddy Cockpit včetně držáku na smartphone.

DC – PŘEVODOVKA – VÝKONNÁ A ROBUSTNÍ
Stejnosměrný převodový pohon poskytuje optimální točivý moment s perfektním výkonem. Díky tomu je Flat Cat Gear extrémně pevný golfový vozík pro stoupání. Robustní a bezúdržbová pohonná jednotka je neviditelně instalována přímo na dvou zadních kolech. Energie tak působí přímo v místě spotřeby. Výsledek: silný pohon, dobrá přeměna síly a skvělé stoupání.

BATERIE – SPOLEHLIVÉ A NEKOMPROMISNÍ
S lithium-železo fosfátovou baterií neděláme žádné kompromisy. Tento akumulátor energie zaujme svou dlouhou životností a výkonem. Nebezpečí výbuchu nebo požáru? v žádném případě. Baterie Gear je samozřejmě zcela jiskrově bezpečná. Jak je pro Flat Cat typické, i zde je na prvním místě ekologická stopa, a proto je baterie téměř 100% recyklovatelná. Dlouhá životnost, vysoký výkon, vysoká bezpečnost a šetrnost k životnímu prostředí – tyto jedinečné prodejní přednosti charakterizují spolehlivý zdroj energie.

https://www.flatcat.net/trolley/ahead/